В Лос-Анджелесі покажуть новий кросовер Lexus LF-1 Limitless Concept

У 2020 році на ринок може вийти новий кросовер Lexus, який стане не просто найпотужнішим в лінійці марки, але і конкурентом для … Lamborghini Urus!

У жовтні 2018 року Lexus представив LX Inspiration Series – спеціальну версію свого флагманського кросовера, публічний дебют якого відбудеться на автосалоні в Лос-Анджелесі в кінці листопада.

Але вже зараз з’явилася інформація про розробку більш крутого у всіх відносинах кросовера Lexus. За даними японського видання Spyder7, марка має намір всерйоз конкурувати з Lamborghini Urus.

Нехай не в базовому варіанті нового кросовера, а в його топовій версії. Очікується, що новий Lexus отримає 3,5-літровий бензиновий V6 і два електромотора, які забезпечать більш 420 к.с. Ну а F-версія буде оснащуватися 4-літровим турбованим V8 від купе LC F. Віддача цього агрегату повинна становити понад 660 к.с., тоді як у італійського кросовера потужність всього 640 к.с. За даними журналістів, модель буде виконана в стилістиці концепт-кара Lexus LF-1 Limitless, який показали в січні 2018 року, а пізніше підтвердили, що на базі прототипу з’явиться цілком собі серійний автомобіль.

Новинка повинна отримати позначення Lexus LQ. За даними The Drive, флагманський варіант кросовера Lexus по потужності буде крутіше Urus, але виявиться дешевше – Lamborghini коштує близько $ 200 000, а японський конкурент буде продаватися за ціною близько $ 150 000. Прем’єра новинки очікується в 2020 році зі стартом продажів в 2021 році.