В Manthey Racing планують побити власний рекорд з Porsche 911 GT2 RS MR

Гоночна команда Manthey Racing, що займається тюнінгом, планує побити власний рекорд для дорожніх автомобілів на “Нордшляйфе”, встановлений з моделлю Porsche 911 GT2 RS MR.

Пояснити це рішення складно, але, схоже, в Manthey Racing хочуть побити встановлений самими собою з моделлю Porsche 911 GT2 RS MR рекорд “Нордшляйфе” для дорожніх автомобілів.

Компанія, очевидно, планує найближчим часом зробити чергову спробу поліпшити час культової траси. На початку листопада на доопрацьованому купе 911 GT2 RS Ларс Керн, гонщик-випробувач Porsche і інженер-розробник, який встановив раніше рекорд 911 GT2 RS, перевершив власне досягнення на 7 секунд. У команди була лише одна спроба через темряву, але все одно оновити рекорд вдалося.

Раніше в Manthey Racing, 51% бізнесу якої належить Porsche, заявили, що їх GT2 RS MR від базового GT2 RS відрізняється тільки новими настройками спеціально під “Нордшляйфе” і наявністю гоночного сидіння замість стандартного крісла.

Проте, навіть після рекорду Porsche 911 GT2 RS MR продовжує намотувати кола по трасі. Найбільш вірогідним варіантом здається той, що команда або відчуває ще якісь доопрацювання, або удосконалює настройки і постарається поліпшити 6: 40.3 або по ходу 2018 року, хоча залишилося не так багато днів, поки “Нордшляйфе» не засипле снігом, і команда повернеться на автодром в 2019 році.

Базовий Porsche 911 GT2 RS оснащується 3,8-літровим турбомотором потужністю 690 к.с. і 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач. Цього вистачає, щоб досягати перших 100 км / год через 2,7 секунди після старту і розвивати 340 км / год максимальної швидкості. Тираж Porsche 911 GT2 RS складе всього 1000 примірників і кожен з них вже зарезервовано клієнтами.