В Mercedes розказали про новинки, що вийдуть в 2019 році

Компанія Mercedes-Benz в 2019 році випустить на ринок багато найрізноманітніших нових автомобілів. Які конкретно новинки цього автовиробника з’являться в наступному році? Це з’ясував німецький журнал Auto Bild.

В лютому 2019 року почнуться продажі Mercedes B-Класу, який трохи схожий на А-Клас. Вартість цієї новинки складе від 31 874 євро. Mercedes GLE нового покоління На початку 2019 року дилери Mercedes почнуть продавати GLE нового покоління. Ця новинка отримала більш спортивний дизайн, ніж модель поточного покоління. Її вартість – від 65 807 євро.

Mercedes EQC Влітку 2019 року чекайте новий електричний кросовер Mercedes EQC. Він стане першим в електричному сімействі EQC. Зовні він буде нагадувати GLC, так як вони побудовані на одній платформі. Запас ходу у нього 450 км. Купити EQC можна буде за 70 000 євро.

У 2019 (коли конкретно – поки не відомо) з’явиться у продажу оновлений Mercedes V-Клас. Модель поточного покоління випустили в 2014 році, так що оновлення їй потрібні. Судячи з шпигунський фотографій, оновлений V-Клас зовні зазнає тільки косметичних змін. За ціну поки нічого сказати не можемо.

У 2019 почнеться серійне виробництво в обмеженій кількості гіперкара Mercedes-AMG One. Динамічні характеристики у нього будуть на такому ж приблизно рівні, як у Koenigsegg і інших подібних гіперкарів. Всього німці планують зробити 275 екземплярів цієї моделі. Кожна така машини коштуватиме 2,7 млн. євро. Mercedes CLA нового покоління Mercedes CLA нового (другого) покоління буде за своїм дизайном помітно відрізнятися від моделі першого покоління. Чекайте з’єднання стилістики купе і універсалу.

У салоні з’явиться багато сучасних технологій і обладнання. Коштувати такий автомобіль буде близько 30 000 євро. Mercedes GLS Наступник Mercedes GL буде називатися GLS. Довжина колісної бази перевищить 3 метри. У салоні встановлять легкі крісла, в цілях зниження ваги автомобіля. Про його двигуни і ціну поки нічого точно не відомо.

Mercedes GLA нового покоління Початок продажів Mercedes GLA нового (другого) покоління заплановано на 2019 рік. Зовні деякими елементами він буде трохи нагадувати А-Клас. У його лінійку двигунів увійдуть бензинові і дизельні агрегати. Пізніше, мабуть, з’являться гібридна і повністю електрична версії. Mercedes GLB нового покоління Зовні Mercedes GLB нового покоління, який з’явиться в 2019 році, буде нагадувати великі кросовери Mercedes, а ось технічно він багато візьме від GLA.

Салон повинен бути просторим. Покупцям запропонують повністю електричну версію цього компактного кросовера з запасом ходу в 400-450 км. Mercedes CLA Shooting Brake У 2019 почнуться продажі нового Mercedes CLA Shooting Brake. Його головна перевага полягає в просторому салоні і місткому багажнику.