В Мережі показали, чого чекати від Opel Corsa нового покоління

Представлений сьогодні малюк Peugeot 208 побічно дав зрозуміти, чого нам можна чекати від соплатформенної моделі Opel Corsa нового покоління. Так, електрокар eCorsa отримає акумулятор на 50 кВт • ч з запасом ходу на 340 км WLTP і 136-сильний електродвигун.

Що ще? У новій Корсі з’явиться ралійна версія категорії R2. Про це заявила вже сама компанія. У Корсі також легко передбачається турбомотор 1.2 з віддачею до 130 сил (і це не рахуючи версії OPC, в надрах якої повинен працювати агрегат 1.6 на 210-220 сил).

Основна слава Опелів в ралі припала на 1970-1980-ті, але в останні роки стався ренесанс: команда ADAC Opel Rallye Junior Team, яка виступає на Адама R2, в минулому році в четвертий раз поспіль перемогла в європейському юніорському чемпіонаті з ралі (недавно він перейменований в FIA ERC3 Junior Championship), розрахованому на пілотів не старші 27 років.

Враженнями ділиться гонщик Том Крістенcсон після перемоги на ралі Польщі. Модель Opel Corsa R2 буде доступна для клієнтських команд в кінці 2020 року. До тих пір призи повинні добувати в черговий раз допрацьовані 190-сильні ралійні Адами. А в гонках ADAC Rallye Cup знову ж Адами виступатимуть в своєму 140-сильному варіанті з приставкою Cup в назві. Спортивне крило Опеля вважає важливим підтримувати молодих пілотів. Ну і свого роду реклама марці не завадить, особливо напередодні запуску на ринок «шостої» Корси.