В Мережі показали новий кабріолет Porsche

Porsche представила купе 911 2020 року в кузові кабріолет. У листопаді минулого року, на міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі (США), німецька компанія Porsche представила наступне покоління свого спортивного автомобіля 911.

На презентації були показані Carrera S і Carrera 4S з жорстким дахом і повним приводом. Мабуть тепер черга дійшла і до відкритої версії Porsche 911 Cabriolet. Відкрита версія автомобіля може похвалитися тим же 3,0-літровим двигуном з турбонаддувом і 6 циліндрами, максимальна потужність якого дорівнює 443 кінських сил. У розпорядженні новинки є і 8-ступінчаста трансмісія з подвійним зчепленням з виділеним режимом Wet Mode для більш впевненої їзди в негоду. Системи активної безпеки і системи нічного бачення також доступні для Porsche 911 Cabriolet.

Іншими словами, версія кабріолет це по суті те ж саме, що і купе. Відмінною особливістю 911 Cabriolet є, звичайно, його дах. Компанія Porsche обіцяє більш плавну і швидку її роботу в порівнянні з усіма попередніми модифікаціями кабріолета. Тепер водії можуть піднімати і опускати дах всього за 12 секунд, на швидкостях до 50 км / год. Що стосується зовнішнього вигляду, відсік для м’якої даху позначається на профілі автомобіля.

Ціни на 911 Carrera S у версії Cabriolet починаються з 126 100 доларів, а за Carrera 4S Cabriolet просять вже 133 400 доларів. В даний час можна оформити замовлення на новинки, а поставки заплановані на кінець літа 2019 року.