В Мережі розсекретили салон нового бюджетного кросовера Baojun RS-5

Американські розробники з GM і китайські машинобудівники SAIC оприлюднили на просторах інтернету фотографії салону доступного кросовера під маркою Baojun. Ймовірно, незабаром кросовер отримає назву Baojun RS-5.

Зовнішність новинки розсекретили в середині вересня 2018 року. Екстер’єр виконаний в дусі Baojun 510 і Baojun 530. Габарити кросовера склали 4570X1870X1720 мм, а відстань між осями становила 2 700 міліметрів.

Повідомляється, що новий кросовер побудували на абсолютно новій платформі. У салоні новинки з’явилася цифрова панель приладів, двоколірна передня панель, модне рульове колесо, великий сенсорний дисплей мультимедійної установки і сенсорний блок управління клімат-контролем.

Під капотом новинки розмістився 1,5-літровий турбомотор з віддачею 150 «конячок». Двигун функціонує разом з 6-позиційною «механікою» і 6-ступінчастим «роботом» з передньопривідним механізмом. У списку опцій варто виділити асистент автоматичного гальмування, адаптивний круїз-контроль, опцію ідентифікації дорожніх знаків і круговий відеоогляд.