В Мережі з’явилось відео з тестами Mercedes-AMG GT R PRO на “Нордшляйфе”

Незабаром після презентації Mercedes-AMG GT R PRO марка представила запис кола по “Нордшляйфе”.

Спочатку Mercedes-Benz представив купе Mercedes-AMG GT, потім на ринок вийшла його відкрита версія, пізніше наспіло 4-дверне купе GT 4-Door Coupe, а зараз марка оновила сімейство спорткарів і показала його на автосалоні в Лос-Анджелесі. Там же відбулася прем’єра Mercedes-AMG GT R PRO, в якому марка використовувала напрацювання від гоночних моделей класів GT3 і GT4.

За кермом новинки заводський гонщик Mercedes-Benz і посол бренду AMG пілот Маро Енгель проїхав коло по “Північній петлі” знаменитого “Нюрбургрингу” за 7 хвилин і 4 секунди. Це стало найкращим результатом серед усіх моделей німецького автовиробника.

Раніше Mercedes-Benz вже записав на свій рахунок статус найшвидшого серійного 4-місцевого автомобіля і якнайшвидшого серійного кросовера. При цьому GT R PRO рекордів не встановив, але все одно показав видатний час. При цьому марка вже розпочала тести самої екстремальної версії Black Series, яка повинна вийти в 2020 році. Очікується, що нова модифікація буде потужнішою, легшою і, природно, швидшою – в тому числі і на “Нордшляйфе”.