В мережі з’явились нові фото купе наступного покоління Corvette

Нові статичні зображення дозволяють порівняти профілі нинішнього покоління моделі з абсолютно новим. Поки що немає точних даних про те, коли ж може бути представлена новинка. Сказати, що абсолютно у всіх є деяке хвилювання з приводу майбутньої презентації нового покоління американського Corvette із середнім розташуванням двигуна це по суті нічого не сказати.

Поки що немає ніяких офіційних новин від компанії Chevrolet на цю тему, але неофіційні новини продовжують надходити. Ми вже бачили кілька днів тому відеоролик, який нібито показує анімацію інформаційно-розважальної системи новинки. Наші друзі з MidEngineCorvetteForum.com також займалися візуалізацією авто і створенням анімаційних файлів, заснованих на основі «шпигунських» фотографіях і інший зібраної інформації про новий C8.

Ось саме так і створювалося то відео, на якому порівнюються нинішнє покоління спортивного купе з новим. Тут ясно можна побачити, що Corvette С8 із середнім розташуванням двигуна за розмірами більше поточного C7. Нинішній C7 все ще має трохи вищий і довший ухил до даху – наведені тут порівняння розмірів можна назвати точними. Також можна побачити, як дизайнери Chevrolet включили деякі лінії кузова C7 в кузов нового виконання моделі. На зарубіжному форумі були навіть недавні чутки про те, коли ж нарешті може з’явитися «Корвет» із середнім розташуванням двигуна. Вже як мінімум пару місяців наші вуха чули про те, що великий C8 з’явиться на Нью-Йоркському автосалоні в квітні.

Ми також чули і про те, що General Motors може повністю проігнорувати цей автосалон і замість цього провести презентацію на окремому заході.