В Мережі з’явилися фото нового Toyota Century GR Sport

Компанія Toyota має намір випустити «заряджені» версії седану Century, підготовлені заводським підрозділом Gazoo Racing. Зараз побудовані кілька примірників машин, які використовують для маркетингових досліджень і оцінки ринкового потенціалу.

У минулому році на сайті Carsensor була опублікована фотографія Toyota Century GR Sport. Це версія початкового рівня, яка від звичайної машини відрізняється лише косметично: зміненими бамперами і іншими колесами. По

«Екстремальна» версія седана під назвою GRMN недавно була сфотографована в Японії користувачем твіттера 50ESTIMA05. Від звичайного Century автомобіль відрізняється спортивним бампером зі збільшеним центральним повітрозабірником, гратами радіатора і спойлером на кришці багажника.

З чуток, Toyota Century GRMN отримає доопрацьовану підвіску, повний привід і модернізовану гібридну силову установку на базі 5,0-літрового двигуна V8. Дебют новинки відбудеться в листопаді. Toyota Century третього покоління дебютував в жовтні минулого року. Седан змінив двигун V12 на гібридний агрегат від Lexus LS 600h і збільшився в розмірах.