В Мережі з’явились перші “живі” фото нового Chevrolet Orlando

У другому покоління Chevrolet Orlando переродився в кросовер, принаймні виробник так вважає, але модель, як і раніше, залишилася трьохрядною, і швидше виглядає як крос-вен або великий універсал. Хоча останнім часом грань між деякими типами кузовів дуже розмита. Проте, як не назви кузов, а дизайн і зручність експлуатації не зміниться.

Зараз же у нас з’явилася можливість подивитися на живі фотографії майбутньої новинки. Китайське патентне бюро традиційно є джерелом перших фотографій серійних версій через політику, яка передбачає надання реальних зображень при реєстрації інтелектуального майна. Судячи з фотографій і записів в бюро, автомобіль отримає повністю новий дизайн з величезним повітрозабірником на бампері (який по суті є ґратами радіатора).

Крім цього автомобіль отримав нову оптику, більш рельєфний капот, змінену лінію бічного скління. Задня частина також була переглянута виробником. Автомобіль дещо змінився в габаритах щодо попередника. Довжина паркетника тепер становить 4 684 мм (+32 мм), ширина новинки – 1 807 мм (-29 мм), висота – 1 628 мм (-5 мм), відстань між осями – 2 796 мм (+36 мм). На жаль поки не повідомляється, чи була використана нова платформа, але моторна лінійка вже відома. Під капотом можливо буде встановлено 1,3-літровий турбомотор, здатний розвивати потужність до 156 кінських сил.