В Мережі з’явилися перші фото оновленого Hyundai Tucson

Шпигунським фотокамерам вдалося зняти на парковці оновлену модель Hyundai Tucson, який призначений тільки для китайського ринку. Треба сказати, що дизайн екстер’єру автомобіля досить значно відрізняється від того, що отримав його європейський побратим. В першу чергу впадають в очі незвичайні обриси решітки радіатора.

Рестайлінговий кросовер вже приїхав до Європи і США, а в Китаї його тільки чекають. І ця затримка зрозуміла: для ринку КНР корейці приготували зовсім іншу машину. Тут плавні лінії обрисів кузова стали більш вигнутими, кути загострилися, а хромований молдинг став помітно ширшим.

Передні протитуманні фари виявилися досить сильно втоплені в глибину бампера, а задні ліхтарі з’єднує червона пластикова смуга. В результаті машина виглядає досить незвично (якщо не сказати – комічно) для європейського ока.

Китайський «Тушкан» буде оснащений відомим нам бензиновим турбодвигуном об’ємом 1,6 л з максимальною віддачею в 177 к. с. і обертовим моментом 265 Нм. Можливо, в парі з ним працюватиме семиступінчаста роботизована коробка передач з подвійним зчепленням.

Нагадаємо, що оновлений Hyundai Tucson збирається приїхати на вітчизняний ринок уже восени, на даний момент в нас представлений дорестайлінговий варіант кросовера.