В мережу виклали знімки салону Mercedes S-класу з великим дисплеєм

Mercedes S-класу завжди був вершиною техніки для Daimler і очікується, що аналогічна історія повториться в найближчі пару років з W223.

На цьому тижні був спійманий щільно замаскований прототип, що колесить по вулицях Німеччини, але ще не готовий розкрити свої секрети. Так, наприклад, густий камуфляж на дверних ручках не дозволяє припустити, чи будуть на полнорозмірному седані ручки взагалі.

Єдине, чого змогли домогтися папараці, це заглянути в салон з незавершеним інтер’єром. У той час як приладова панель в значній мірі ховається під чорним шматком тканини, дисплей водія повністю відкритий і виглядає досить масивним.

Завдяки тому, що це незавершений автомобіль, можна бути впевненим, що незграбна конфігурація далеко не остаточна. Чи означає це, що новий S-клас буде мати набагато більшу комбінацію приладів? Не обов’язково. Мерседес міг використовувати великий екран під час фази тестування, щоб більш чітко розглянути телеметрію прототипу. З іншого боку, початковий рівень A-Class був модернізований до 12,3-дюймової установки з подвійним розташуванням, тому для флагманської моделі було б розумно підняти рівень. При цьому не варто очікувати побачити S-Class наступного покоління найближчим часом, так як він навряд чи дебютує до кінця десятиліття.