В мережу злили фото нового BMW X6 третього покоління

Популярний інтернет-портал Motor1.com завжди уважно ставиться до відео і фото матеріалів, які надсилають користувачі і шпигунські зображення майбутніх моделей в тому числі.

Так нещодавно, до редакції надійшли фото BMW X6 третього покоління, одягненого в щільний камуфляж. Тестова версія третьої генерації “шістки” була зафіксована на вулицях Чарльстону в Південній Кароліні. Тож не дивно, що купе-позашляховик був помічений в SC з урахуванням моделі, виробленої в Спартанбурзі разом з X3, X4 і X5.

Незважаючи на те, що він був одягнений в камуфляж спереду і ззаду, легко помітити, що BMW вирішив перемістити розташування заднього номерного знаку набагато нижче, від задніх дверей до бампера. Також помітний стриманий задній виступ спойлеру на задніх дверях і ще один на даху.

Світлодіодні задні ліхтарі здаються більш тонкими в порівнянні з задніми ліхтарями X-X, і мають дизайн, що відображає задні ліхтарі нового X4. При збільшенні знімків видно крихітні чорні заклепки, що утримують додатковий камуфляж, що приховує реальний метал X6. Вгорі моделі розтанована досить значна решітка в тому ж дусі, що і решітка, яка спостерігається на черговому 2019 X5, на якому в основному базується новий X6.

Новий BMW X6 (він же «G06» за кодовою назвою) з’явиться наступного року і надійде в продаж в форматі 2020MY.