В Мережу злили перші фото оновленого Peugeot 408

Автомобільні шпигуни показали, як виглядає оновлення французької «5-дверки», призначеної для ринку КНР. Авто було показано без будь-якого камуфляжу.

Вперше громадськість побачила оновлений седан Peugeot 408, коли в інтернет з бази китайського Мінпрому витекла візуалізація машини. Тепер фотошпигуни застали автомобіль «живцем».

Судячи зі знімків папарацці, для китайського ринку новинка отримала інші бампери, радіаторні грати, освітлювачі і капот. Задні ліхтарі отримали вертикальні вставки. Палітра кузова моделі доповнена синім кольором. Салон оновленого Peugeot 408 не розсекречено, але деякі експерти вважають, що інтер’єр автомобіля не змінився. Те ж саме стосується і силової складової седана.

Передбачається, що він буде оснащуватися колишніми моторами 1.8 (139 к.с.), 1.2 (136 к.с.) і 1.6 ТНР (167 к.с.).

Нагадаємо, в Україні і Південній Америці ще можна знайти Peugeot 408 1-го покоління, базою для якого послужив хетчбек 308, в свою чергу побудований на архітектурі PF2. Реалізації другої версії Peugeot 408 в Китаї почалися в 2014 р., і вона заснована на платформі EMP2. Рестайлінговий седан вийде на ринок КНР незабаром.