В Мережу злили шпигунські знімки Mercedes-Benz GLB

Офіційна прем’єра Mercedes-Benz GLB відбудеться в 2019 році. В Інтернеті з’явилися нові шпигунські фотографії нового компактного кросовера Mercedes-Benz GLB. На цей раз у нього менше камуфляжу.

Раніше Mercedes-Benz GLB тестували буквально в суцільному камуфляжі. Але тепер ми з вами вже можемо уявити, як приблизно буде виглядати його передня панель, так як там менше камуфляжу.

З чуток, GLB може бути трирядним компактним кросовером. Якщо це дійсно так, то судячи зі шпигунських фотографій, зроблених, до речі, в Нюрбургринзі, всередині буде досить тісно. У всякому разі, виглядає ця новинка не дуже великою, хоча прямий дах свідчить, що для вантажу місця буде достатньо.

Які агрегати увійдуть в лінійку двигунів цього кросовера, ми ще не знаємо. Але зважаючи на те, що він створюється на платформі MFA нового покоління, яка лежить в основі GLA, то можна очікувати, що базовим стане чотирициліндровий турбодвигун. Також автолюбителям запропонують «заряджену» версію AMG.

Офіційна прем’єра Mercedes-Benz GLB відбудеться в 2019 році. У лінійці Mercedes-Benz він займе місце між GLA і GLC-класами. Його головними конкурентами стануть BMW X1, Audi Q3 і п’ятидверний Range Rover Evoque.