В Москві показали новий Renault Arkana

Одна з головних прем’єр Московського міжнародного автосалону відбулася рівно через 30 хвилин після офіційного відкриття виставки.

Renault Arkana виглядає, як зменшені BMW X6 і Mercedes-Benz GLE Сoupe. Дивно, але цей «зухвалий» автомобіль побудували на добре відомій нам платформі Renault B0, яка лежить в основі Duster, Kaptur, Sandero, Logan і інших моделей концерну.

В першу чергу, машина призначена для продажу на ринках «третього світу», до яких відноситься і Росія. Саме там будуть розпочаті перші світові продажі Renault Arkana.

У компанії Renault до останнього не повідомляли ніяких подробиць про свою новинку, навіть назву автомобіля тримали в суворій таємниці практично до початку Московського міжнародного автосалону. Але тепер таємничу завісу якщо не скинуто, то хоча б трохи привідкрито.

Кросовер, габарити якого відповідають автомобілям C-сегменту, буде пропонуватися як з переднім, так і з повним приводом. Лінійка двигунів буде складатися із… Та не варто забігати вперед. Renault Arkana – це концепт-кар, який демонструє розвиток дизайну модельного ряду французької компанії. Відомо тільки, що під капотом автомобіля з’явиться новий агрегат.

Серійне виробництво Arkana буде налагоджено на московському заводі Renault. Що стосується ціни, то цю інформацію нам розкриють трохи пізніше, а старт продажу намічений на початок 2019 року. Але якщо поміркувати над можливим прайсом нового кросовера, то він швидше за все буде десь посередині між ціною на Renault Kaptur і Renault Koleos.