В Москві помітили авто мисливця за привидами

На одній з московських вулиць помітили автомобіль «Москвич» з написом «Мисливці за привидами» і номером телефону. Фото машини виклав на порталі Pikabu користувач mortician.

«Зустрів сьогодні цих хлопців», – підписав він фото. З’ясувалося, що цю ж машину раніше помічали і в інших містах. Її власником виявився житель міста Фатеж в Курської області Олександр Ємельянов. За його словами, він зробив транспортний засіб з того, що знайшов у гаражі.

«Намагаюся якомога більше на ньому їздити. Люди на дорозі похмурі, агресивні, часто занурені в свої проблеми. Але коли бачать такий автомобіль, розпливаються в усмішці», – зізнався власник автомобіля.

За словами Ємельянова, свій номер телефону він розмістив на кузові «жартома», однак йому постійно телефонують з різними проханнями. «Багато дзвінків, багато хто вірить, що ми займаємося виловом привидів, але це не так», – розповів він. Найближчим часом власник машини планує зшити комбінезон, як у героїв фільму «Мисливці за привидами», а також зробити «протоновий прискорювач» і «пастку для привидів».