В Парижі дебютував Audi A1 нового покоління

Audi A1 являє собою найменшу модель німецького преміального бренду, яка зазнала зміну поколінь. Машину в новій генерації напередодні показали на Паризькому мотор-шоу. Нова генерація стала другою для Audi A1.

Субкомпактний хетчбек досягає в довжину 4030 мм, а ширина автомобіля дорівнює 1740 мм. На думку розробників, новинка являє собою ідеальний сітікар, і з цим навряд чи хтось сперечатиметься, адже невелика машина добре оснащена, має напівавтономне управління, і розпізнає дорожні знаки, пішоходів, тварин і так далі.

Вартість нового A1 ще не озвучена, але відомо, що для європейців машина стане доступна до кінця 2018 року. Новий Audi A1 побудований на модульній архітектурі MQB A0. На ній же засновані Volkswagen Polo і SEAT Ibiza. Шасі дозволило зробити автомобіль більшим і ширшим. Багажне відділення отримало об’єм в 335 л (+65 л).

Для базового нового Audi A1 передбачений двигун 1.0 продуктивністю 95 і 118 к.с. Для більш дорогих версій хетчбека буде доступний агрегат 1.5 тягою 150 к.с. Для перерахованих силових установок передбачені 6-МКПП і 7-РКПВ з двома зчепленнями. Для «топового» Audi A1 (40 TFSI) доступний мотор 2.0 потужністю 200 к.с. Він поєднується з шестиступінчастою трансмісією S tronic. У майбутньому році хетчбек отримає «заряджену» версію з двигуном віддачею 250 к.с. і з повним приводом.