В Парижі покажуть новий концепт Skoda Rapid

Чеська марка Skoda показала передвісника нової генерації Rapid – концептуальний Vision RS. Автомобіль стане втіленням нового стилю «заряджених» і спортивних моделей автовиробника.

Дебют Skoda Vision RS пройде в рамках автошоу в Парижі вже 2 жовтня. Концептуальна модель є передвісником ліфтбека в новій генерації Rapid. При створенні фахівці зробили натиск на аеродинаміку моделі. В результаті оптика Skoda Vision RS стала нижчою, була поліпшена обтічність колісних арок, а спойлер і дифузор отримали оптимізацію, за рахунок чого концепт-кар отримав хороші характеристики аеродинаміки.

Крім того, в очі кидаються 20-дюймові диски, підсвічування решітки радіатора і новий дизайн бамперів. У салоні провісник Skoda Rapid не отримав інновацій. При цьому концепт є гібридом з віддачею в 245 к. с. Під капотом встановлений турбомотор об’ємом 1,5 літра продуктивністю 150 л. с. і електродвигун, який генерує 102 к. с. При максимальній швидкості в 210 км / год Skoda Vision RS здатний розігнатися до першої «сотні» за 7,1 с. Батареї потужністю 13 кВт / год забезпечують 70 км ходу. На даний момент немає інформації про серійне виробництво моделі.