В продаж вийшли McLaren Speedtail і Senna GTR

Якщо ви є фанатами McLaren і бажаєте купити два останніх гіперкари – Speedtail і Senna GTR – тобто такий шанс. Але обійдеться він в цілий статок. У випадку з покупкою супер- і гіперкарів не вийде просто так прийти в автосалон і замовити потрібний автомобіль. Складний процес узгодження кандидатури кожного клієнта і створення машини за індивідуальним замовленням передує одержанню бажаного спорткара.

Якщо все пройде гладко, то між замовленням і прибуттям машини в ваш гараж пройде досить тривалий термін, що зроблено спеціально – виробники суперкарів не хочуть, щоб обрані клієнти змогли заробити, перепродуючи свій автомобіль тим, хто має гроші на його покупку, але не увійшли в число допущених до замовлення машин.

Так справа йде, наприклад, про McLaren Speedtail і McLaren Senna GTR, випущених обмеженим тиражем. Тобто складання автомобілів ще не почали, а власники для всіх купе вже визначені, але увійти в їхнє коло, виявляється, ще можна. Дилер екзотичних суперкарів Knight International виставив на продаж по одному примірнику кожній моделі – один з 75 трекових купе Senna GTR продається за $ 1,64 мільйона, з яких $ 1,45 мільйона власне ціна, яку виставив McLaren, а інше вже премія продавця за машину, збірку якої почнуть тільки в 2019 році. У випадку зі Speedtail, яких зроблять всього 106 штук, то ціну цієї машини в Knight International не називають. Однак McLaren просить за гіперкар від $ 2,25 мільйона, так що в перепродажі він буде коштувати навряд чи менше $ 2,5 мільйона.