В продаж виставили Lincoln Continental 1963 року – копію автомобіля Кеннеді

Якщо ви любите все, що пов’язано з автомобілями, то напевно вас зацікавить Lincoln Continental 1963 року народження, який в даний час виставлено на продаж.

Дані транспортні засоби завжди славилися своїм незвичайним дизайном. Це далеко не типова модель, оскільки в нього були внесені зміни таким чином, щоб транспортний засіб був схожим на лімузин, на якому в свою фатальну поїздку в Даллас відправився президент Кеннеді.

Модифікований транспортний засіб має збільшену колісну базу, задній бампер і виступаючі ручки. Автомобіль прикрасили президентськими печатками, прапорами і значками. В підкапотному просторі встановлений 7,0-літровий двигун V8, який функціонує в парі з триступеневою автоматичною коробкою передач, яка передає потужність на задні колеса.

Продавець каже про те, що автомобіль піддався багатьом косметичним і механічним реставраційних робіт. Зовсім недавно він брав участь у виставці, на якій представляли президентські автомобілі всього світу.

Вартість транспортного засобу складає 125 тисяч доларів. Цікаво, що цей Continental виглядає набагато більш цікавішим, ніж справжній автомобіль президента, який в даний час знаходиться в музеї Генрі Форда в Дірборні (штат Мічиган).