В Росії мама покинула немовля в авто під палючим сонцем

Вирок горе-автомобілістці, яка залишила дитину в замкнутій машині на сонці, виніс суд російської столиці. Крихітка ледь не присмажилась заживо і лише завдяки пильним перехожим, які почули його плач, залишилась в живих.

8 травня цього року близько 16.00 мешканці будинку по вулиці Авіамоторна звернули увагу на голосний плач дитини, замкненої в темній «Кіа Серато». Хлопчик вибрався з крісла-переноски на задньому сидінні і повзав по салону. Коли жінки підійшли до машини, малюк побачив їх і почав притискати до скла ручки. Через деякий час прибули викликані поліцейські і співробітники МНС. Вони відтіснили скло задніх дверей машини і витягли хлопчика з салону. Всередині було дуже душно.

Карапуз сильно спітнів від спеки і постійного плачу, крім того, він хотів пити і був дуже голодний. Рятівниця дала дитині банан і напоїла його, а також поміняла памперс на свіжий, знайдений в машині. Потім хлопчика передали «швидкій» і доставили в лікарню.

Досить швидко з’ясувалося, що мати хлопчика – до речі, йому на той момент був рік і два місяці – весь цей час перебувала неподалік, в під’їзді житлового будинку на вулиці Енергетичній. Вона була під кайфом і просто безцільно бродила по поверхах. Відповідати на дзвінки жінка не стала – боялася, що по голосу визначать її неадекватний стан.

До речі, в той день вона забула не лише про малюка – жінка не забрала зі школи старшого сина, який гостював у неї (батьки розійшлися, і тінейджер постійно жив з батьком). З приводу наркотику дама дала просте пояснення: відійшла до вітру за гаражі, випадково виявила зілля і вирішила спробувати, поки дитина спить. Але в таку випадковість віриться насилу.

З 2014 року жінка вживала амфетамін, потім кокаїн, неодноразово купувала марихуану через Інтернет. У 2015 році її госпіталізували з отруєнням опіатами і поставили на облік в наркодиспансер. Але до пори до часу наркоманка не потрапляла в поле зору поліції. Як повідомили в Лефортівській міжрайонній прокуратурі, суд засудив жінку до штрафу в 15 тисяч рублів. Також прокуратура виступила з позовом про позбавлення її водійських прав.