В шведському гаражі випадково знайшли електромобіль 1969 року випуску

В одному шведському гаражі місцеві жителі виявили електромобіль, побудований ще в 1969 році. Розробкою автомобіля займалися інженери компанії Electric Fuel Propulsion Corporation.

Основою для старовинного електрокара послужила архітектура седана Renault Mars II. У той період зазначена вище фірма активно просувала в маси ідею створення повністю електричних автомобілів, для чого були побудовані станції підзарядки між Детройтом і Чикаго в США.

Цікаво, що в світі зацікавилися електромобілями тільки в даний час. У гаражі Швеції був знайдений електрокар Renault Mars II, випущений в 1969 році. У гаражі машина виявилася в 1975 році і 40 років про авто ніхто не згадував. Але сам електрокар характеризується хорошим станом. Що зроблять з знайденим авто поки невідомо.

Запас ходу електрокара Renault Mars II 1 969 склав 190 км при граничній швидкості в 100 км / год. Електромобіль можна зарядити за 45 хвилин. Варто сказати, що не всі сучасні електромобілі не зможуть конкурувати зі старовинним електрокаром. Для того часу машина мала відмінні характеристики.