В США створили кабіну для тягача в формі будинку

Автовиробники іменитих автомобільних брендів постійно працюють не тільки над поліпшенням технічних характеристик, а й над комфортністю самої кабіни тягача. Однак ніякі м’які крісла і акуратне спальне місце середньостатистичного КАМАЗа не можуть зрівнятися з кабінами від американських виробників.

У Сполучених Штатах не рідкість зустріти на дорозі тягачі далекобійників особливої ​​комфортності. Про те, що це незвичайний тягач, каже його зовнішнє оформлення. А ось всередині – це натуральний будинок на колесах! У цій, з дозволу сказати, “кабіні” є повноцінна кухня з плитою і раковиною.

Також житлова зона оснащується холодильником і телевізором. Деякі машини мають навіть душові кабіни та санвузол. Природно, в таких “кабінах” є кілька комфортабельних спальних місць.

Такі кабіни не виробляються серійно, а виготовляються виключно в приватному порядку за спецзамовленням. Хоча кількість обладнаних таким чином машин вже досить велике. Тому виробникам слід, напевно, задуматися про більш масштабному виробництві.