В США зібрали унікальну колекцію білих Porsche

У США зібрана, ймовірно, одна з найбільш незвичайних колекцій Porsche – майже всі 65 спорткарів, за рідкісним винятком, в цій збірці білосніжного кольору.

Перше, про що варто сказати – місцезнаходження цієї неймовірної колекції Porsche невідоме. У Porsche Club of America розповіли про збори спорткарів, але не розкривають, кому вони належить і де знаходиться. З 65 автомобілів, зібраних разом, велика частина машин – білосніжні.

Такі ж, як і меблі і внутрішня обстановка гаража. З відеоролика стає зрозуміло, що колекція білих Porsche знаходиться десь в США. Будь-який відвідувач повинен або роззутися і ходити в шкарпетках, або надіти білі бахіли поверх взуття. Крім того, під повною забороною використання мобільних гаджетів.

До складу експозиції входять всі покоління RS-версій Porsche 911, починаючи з 1970 року і закінчуючи останнім 911 GT3 RS, а також спецверсії культового спорткара. У колекції можна зустріти легендарний Porsche 959, знаменитий Porsche 918 Spyder, передньомоторні моделі Porsche 944 і Porsche 968, а також 356 Carrera і навіть трактор Porsche.

Крім автомобілів в колекцію входять унікальні книги про Porsche, плакати, інструкції та документи, а ще велосипеди, вино і фірмові багажні речі. Хранитель експозиції Карл Бауер живе там же, де зберігаються спорткари і інші речі. Цікаво, що це не перша колекція такого роду – раніше Motor1 розповідав про збори спорткарів Лізи Тейлор, яка збирає різні моделі Porsche в ексклюзивному забарвленні.