В Subaru назвали дату прем’єри нового BRZ

Автовиробник з Японії опублікував дату дебюту нового спортивного купе BRZ, опублікувавши тизер із зображенням передньої оптики моделі.

Інсайдери припускають, що новий Subaru BRZ і його двійник Toyota GT86 збережуть колишню архітектуру, однак шасі буде модернізоване, а місце 2,0-літрового атмосферного 205-сильного агрегату займе опозитний чотирициліндровий безнаддувний мотор об’ємом 2,4 літра і потужністю близько 220 к.с.

Єдине, що викликає сумніви, — це звіт, в якому стверджується, що «нова платформа GA-B може використовувати торсіонну балку або мультиважільну систему задньої підвіски, яку будуть використовувати BRZ і 86». Однак платформа не тільки занадто коротка для «автомобілів-двійників», а й не має карданного валу, що з’єднує двигун попереду з диференціалом на задній осі. Річ у тім, що шасі B-сегмента побудовано на поперечно розташованому двигуні і передньому приводі. Subaru розробив платформу для BRZ, 86 і FR-S ще тоді, коли Scion не існувало, і, якщо вам цікаво, F позначає передній двигун, R – задній привід, а S – спортивний.

Автомобілі нинішнього покоління побудовані на модифікованій платформі Impreza, а не на сучасній глобальній платформі Subaru. SGP не може бути перетворений в RWD, що дозволяє вважати, що дана архітектура буде оновлена або буде використовуватися щось із серії TNGA.

Відомо, що Subaru BRZ офіційно представлять раніше співплатформенного купе Toyota GT86, але це не означає, що в продаж дводверки надійдуть в тому ж порядку. Ймовірно, в США стартова ціна на нові спорткари не перевищить 30 тис. доларів.