В Україні представили особливий автомобіль для армії: подробиці

Нещодавно Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки почав випробування мобільного пункту управління для військових, який побудований на шасі КрАЗ-6322 з причепом.

Основне завдання автомобіля забезпечувати безперебійну роботу і відпочинок особового складу оперативних пунктів управління в будь-яких погодних умовах і при відсутності інфраструктури.

Автомобіль складається з штабної машини і штабного причепа. Розміщення модулів можливо як на автомобілі, так і на грунті. При установці на шасі КрАЗ-6322 переміщення можливо як по бездоріжжю, так і по дорогах загального користування.

У штабному автомобілі є 8 робочих місць, які обладнані лінією локальної обчислювальної мережі. При цьому можливе підключення зв’язку різних типів. У причепі крім місця для відпочинку, також обладнаний санітарно-гігієнічний вузол.

В обох модулях є автономні системи електроживлення, кондиціонування, вентиляції і обігріву повітря. Після завершення випробувань буде прийнято рішення, чи можуть дані модулі використовуватися в ЗСУ.

ДЖЕРЕЛОauto.bigmir.net