В Україні створили подовжений УАЗ на базі Toyota 4Runner. Фото

На одному з популярних сайтів на продаж виставили УАЗ з подовженою колісною базою. Найдивовижніше, що його зробили на базі позашляховика Toyota 4Runner. Звичайно, повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності УАЗ мали колись велике значення для українських автолюбителів. Але їх час вже давно минув.

Настав час справжніх позашляховиків, що випускаються надійними автовиробниками, такими, як, наприклад, Toyota. Однак, виявляється, є в нашій країні автолюбителі, які з ностальгією згадують часи УАЗів. Один з них на базі Toyota 4Runner 3.0 4WD зробив саморобну копію УАЗ 469.

Передня частина залишилася практично такою, як у оригінального УАЗ 469, а ось ззаду автомобіль збільшився в розмірах і отримав додатковий простір за рахунок збільшення кузова. Виглядає такий саморобний позашляховик у всякому разі незвично. Яким він оснащується двигуном – не відомо. Швидше за все, це 3,0 л мотор від 4Runner.

За УАЗ з подовженою колісною базою на базі Toyota 4Runner хочуть отримати 21 000 доларів. На наш погляд, це занадто висока ціна для такого автомобіля. А що ви думаєте?