В Україну приїхав електричний кросовер Toyota RAV 4 EV

Мало хто, побачивши цей кросовер на дорозі, здогадається, що всередині його ховається електромотор, батареї і електроніка від горезвісної Tesla. Цей електричний кросовер продається в Україні порівняно за невеликі гроші – від 21 до 26 тис. доларів.

Машини надходять з США і всі вони випуску не старші 2012 року. Розкриємо карти – це кросовер Toyota RAV 4 EV. Одна з таких машин недавно була помічена на київських вулицях.

Зовнішня відмінність від моделі з ДВС – інші фари, відсутність решітки радіатора і, звичайно ж, своя емблема – Toyota EV.

Toyota RAV4 EV електричний кросовер Toyota RAV 4 EV примітний тим, що на ньому встановлений електромотор потужністю 113 кВт (154 к.с.) від горезвісної Tesla. Від неї ж взяті і літій-метало-оксидні батареї на 42 кВт.год і електроніка. Запас ходу досягає 166 км, за іншими джерелами – 200 км. Розгін від 0 до 100 км /год займає всього 7 с. А максимальна швидкість досягає 161 км /год.

Toyota RAV 4 EV випускався всього три роки – з 2012 по 2014-й. За весь час було виготовлено тільки 2500 машин, які, головним чином, призначалися для штату Каліфорнія, в якому найсуворіші екологічні норми. (До речі, на задньому бампері знятої в Києві машині є наклейка з вказівкою того, що автомобіль відповідає екологічним стандартам Каліфорнії).