В Женеві показали лімітований кросовер Lexus UX

Японська компанія представила оновлену версію свого кросовера. Новий кросовер Lexus UX створений на абсолютно новій глобальній платформі GA-C. Як відзначають представники марки, бічні двері, крила і капот новинки були виготовлені з легкого алюмінію, а двері багажного відсіку – з полімерного матеріалу.

Габаритні розміри моделі складають 4495/1840/1520 мм, а колісна база – 2 640 мм. У рух кросовер у версії UX 250h приводиться гібридною силовою установкою четвертого покоління з автоматичною підзарядкою, до складу якої увійшов 2,0-літровий бензиновий двигун потужністю 178 к.с., електромотор і система повного приводу E-Four. Пару агрегату складе варіатор Direct Shift. Екстер’єр Lexus UX отримав фірмові габаритні вогні стріловидної форми, веретеноподібну решітку радіатора з новим текстурованим малюнком.

Крім того задні ліхтарі з’єднані безперервною світлодіодною смужкою, утвореною з 120 світлодіодів і проходить через всю поверхню дверей багажного відсіку. У салоні кросовера використана обробка з м’якої шкіри з прострочкою та перфорацією з новими візерунками. Як зазначив Чика Како, виконавчий віце-президент компанії Lexus International і головний інженер новий моделі Lexus UX, на передній панелі новинки використаний орнамент, який має текстуру традиційної японського паперу. До слова, покупцям будуть запропоновані й інші варіанти обробки.