В Женеві покажуть гіперкросовер GFG Kangaroo

Італійська компанія GFG Style, якою управляють батько і син Джуджаро, представить п’ятого березня в Женеві концепт Kangaroo – електричний гіперкроссовер (Electric Hyper-SUV).

Заявлено, що строго двомісна машина здатна розвинути максимальну швидкість понад 250 км / год «на будь-якій місцевості». Розгін до сотні займає лише 3,5 с. В оснащення входить не тільки повний привід, але і повнокероване шасі.

Судячи з усього, Kangaroo – це переосмислений всюдихід Parcour, показаний Джуджаро на тій же Женевській виставці в 2013 році. В купе-позашляховику Italdesign Giugiaro Parcour теж було тільки два місця. Дорожній просвіт досягав 330 мм. Встановлений ззаду бензиновий мотор V10 5.2 в парі з семідіапазонним «роботом» видавав 550 к.с., 540 Н • м.

Довжина, ширина, висота – 4530 × 2070 × 1335 мм, колісна база – 2710. На торішньому Женевському шоу Джуджаро представили концепт GFG Sibylla – батарейний седан бентежить інтер’єром. Чи є у прототипу майбутнє, до сих пір незрозуміло. В основі Kangaroo лежить алюмінієва просторова рама, а панелі кузова виконані з вуглецевого волокна. Платформа була розроблена у співпраці з китайською фірмою CH Auto, яка виплекала «електричний» бренд Qiantu Motor. Зауважимо, що позашляховик Parcour, побудований в трьох примірниках, благополучно забутий. Kangaroo могла б спіткати аналогічна доля, але участь китайців вносить деяку варіативність.