В Женеві покажуть новий суперкар Arcfox-7

Електромобільні бренд Arcfox, створений в 2016 році концерном BAIC, на березневому автошоу в Женеві офіційно презентує сам себе європейській публіці і розповість про модельну лінійку. Буде представлено як мінімум два нових електрокари. Перший – це еволюція спортивного прототипу Arcfox-7. Над його наступним поколінням попрацював сам Вальтер де Сільва, колишній шеф-дизайнер Фольксвагена.

Друга машина – якийсь кросовер. На тизері зліва ми бачимо тільки тінь від нового суперкара Arcfox-7. Праворуч – шматочок хвоста. Кажуть, тепер «тіло» виконано з вуглецевого волокна, скинутий зайву вагу, а розгін до 100 км / год триває 2,7 с. Ціна машини може досягти 10 млн юанів. Третя модель бренду Arcfox явно націлена на мас-маркет. Одутлий профіль позбавлений уже звичного агресії. Мабуть, це великий сімейний кросовер-мінівен.

Поки ми нічого про нього не знаємо, навіть передбачуваного імені: чи то Arcfox-3, то чи Arcfox-5. Дводверка, що раніше вважалася концептом Arcfox-1, тепер носить ім’я Lite і готова вийти на ринок КНР в цьому році. Довжина, ширина, висота – 2986 × 1676 × +1492 мм, колісна база – 1870. Електромотор видає 40 кВт (54 к.с., 120 Н • м). Запас ходу – лише 150 км по циклу NEDC. У грудні 2018 го BAIC повідомив про будівництво «інтелектуального заводу» в Пекіні, який буде належати виключно бренду Arcfox і випускати на першому етапі по 50 000 машин в рік (пізніше – 120 000 штук). З чуток, там китайці налагодять збірку суперкара Arcfox-7, сіті-кара Lite, чотирьохдверка Arcfox-3 і кросвена Arcfox-5. Нагадаємо, що символ марки Arcfox – песець (Arctic Fox).