Відбулась офіційна презентація флагманського кросовера Seat Tarraco

В Іспанії відбулася офіційна прем’єра флагманського кросовера Seat Tarraco. Замовлення на модель почнуть приймати наприкінці цього року.

Ім’я нового «паркетника» Seat, третього в лінійці марки після Ateca і Arona, вибрали шляхом народного голосування ще в минулому році, в ньому взяло участь понад 146 000 чоловік з 134 країн. Tarraco – це латинська назва розташованого в Каталонії міста Таррагона.

Кросовер побудований на платформі MQB, а його найближчими «родичами» є Skoda Kodiaq і «розтягнутий» Volkswagen Tiguan Allspace. У зовнішньому вигляді «німця» і «чеха» майже немає нічого спільного, тоді як Tarraco в профіль практично копіює Тігуан – у «іспанця» такі ж поясна лінія і колісні арки, збереглися навіть трикутні віконця попереду. Але передню частину і корму, звичайно, оформили по-іншому.

До речі, Tarraco став першою моделлю Seat, екстер’єр якого виконаний в оновленому стилі: пізніше подібні радіаторна решітка і оптика з’являться і у інших машин бренду. Таррако перевершує своїх «братів» по довжині: 4735 мм проти 4701 мм у Tiguan Allspace і 4697 мм у Kodiaq. Колісна база флагмана іспанської марки – 2791 мм, як у КОДІАК (у Тігуана – 2790 мм).

Для всіх трьох кросоверів опційно доступний третій ряд сидінь. Обсяг багажника Seat Tarraco ідентичний «розтягнутому» Тігуану: від 760 до 1920 літрів в п версії і 700 – 1775 літрів в семимісному варіанті. Поки для новинки Seat заявлені тільки дві багаті комплектації – Style і Xcellence.

У списку стандартного устаткування значаться світлодіодні фари, мультимедійна система, клімат-контроль, система утримання в смузі руху. Серед опцій – віртуальна «приборка», адаптивні амортизатори, мультимедіа з функцією управління жестами (вперше для марки), адаптивний круїз-контроль, системи моніторингу «сліпих» зон і розпізнавання дорожніх знаків.

На старті продажів Seat Tarraco запропонують з бензиновими «турбочетвірками» 1.5 TSI (150 к.с.) і 2.0 TSI (190 к.с.), а також з дизелем 2.0 TDI (150 або 190 к.с.) – такі мотори є і в гамі Kodiaq.