Відділ MSO створив унікальні McLaren 720S Track і Pacific

Можливості індивідуалізації Макларенів найширші, і компанія робить на ній акцент, раз по раз створюючи особливі серії, а часом і унікальні зразки. Коли суперкар тільки дебютував, поруч з базовою машиною відділення McLaren Special Operations представило виконання Velocity Theme.

Цього року купе Senna Carbon Theme знову продемонструвало потенціал успішного ательє. Тепер же «теми» продовжені з парою моделей 720S Pacific Theme (синій екземпляр на знімках) і 720S Track Theme (білий). На дзеркалах був поміщений логотип Speedy Kiwi. У салоні: алькантара Jet Black, сатинований вуглепластик і оранжеві прострочки.

Примірник Track Theme забарвлений в колір Anniversary White, натхненний болідами марки McLaren Формули-1 1980-х років. Доповнюють його нанесені вручну смуги кольору Carbon Black і Tarroco Orange. Останній відтінок узятий знову ж у болідів Макларена Формули-1, тільки вже зразка 2017-2018 років. Сині вставки і така ж прострочка на сидіннях в «океанському» купе доповнені блакитною нульовою відміткою на кермі.

З технічної точки зору автомобілі не відрізняються від вихідної моделі, так що покладаються на мотор V8 4.0 (720 к.с. і 770 Н • м) з двома турбокомпресорами і семиступінчастий “робот”, які дозволяють досягти сотні з місця за 2,9 с і розвинути максимальну швидкість в 341 км / год.

Наскільки дорожчими виявилися ці дві нові колекційні «теми» в порівнянні з базовим 720 (від 208 600 фунтів стерлінгів), британці не уточнили. Якщо судити по Velocity, їх прайс легко перевалить за 300 000. Шалено дорого за забарвлення, тонування вуглепластика і прострочку, але може бути і виправдано «за унікальність».