Відділення TRD показало Тойоту Supra у тюнінгу

Після виходу звичайної Супри нового покоління японці продовжують створювати концепт-кари на її основі. На цей раз постаралося відділення Toyota Racing Development, яка подало на своєму сайті купе з довгою назвою GR Supra Performance Line Concept TRD. Це прогноз того, як може виглядати серійна Супра в обробці TRD.

Головні пункти зовнішньої доопрацювання. В основному це аеродинамічні компоненти з вуглепластику. Відділення TRD не повідомило ні про яку перебудову мотора для концепту. А в звичайному купе трудяться турбочетвірка 2.0 (197 к.с., 320 Н • м або 258 к.с., 400 Н • м) і турбошестірка 3.0 (340 к.с., 500 Н • м). Вуглеволоконні аеродинамічні площини, що з’явилися по всьому кузову, вирішують відразу кілька завдань. Це не тільки генерація додаткової притискної сили, а й придушення нишпорення, поліпшення стабільності на швидкісних прямих і зниження завихрень позаду спорткара.

Ще один шоу-кар має до серійної Супри досить слабке відношення, оскільки майже не використовує загальних з нею деталей. Це створений в січні GR Supra Super GT Concept, прообраз гоночної моделі для кузовного чемпіонату Super GT. Тим часом наприкінці січня перше «товарне» купе Toyota GR Supra нового покоління, назване Global # 1, з VIN-кодом, що закінчується на 20201 (двадцятий модельний рік, примірник перший), пішло з аукціону Barrett-Jackson за $ 2,1 млн. Виручка спрямована Американською асоціацією кардіологів і благодійному фонду Боба Вудраффа. Приписка на сторінці TRD «Далі буде» натякає, що ательє може в подальшому представити доопрацювання в підвісці Супри, її рульовому управлінні і гальмівній системі. Є всі шанси, що на шоу-карі історія не закінчиться і результат такого придворного тюнінгу потрапить на ринок у вигляді будь-якої спецсерії або опціонального пакету обладнання.