Відомі технічні характеристики оновленої Honda Civic

2019 Honda Civic Sedan and Coupe

Нинішнє покоління Honda Civic дебютувало в кінці 2015 року, і вперше з цього часу зазнала модифікації. Разом з оновленим зовнішнім виглядом, Civic седан і купе отримали і кілька систем безпеки в базових комплектаціях. На перший погляд оновлений Civic не дуже відрізняється від свого попередника. Але варто уважніше придивитися, щоб виявити чорну обробку решітки радіатора замість сріблястої, переглянутий передній бампер, який тепер не ділиться на три частини, і новий невеликий спойлер, що розтягнувся на всю ширину бамперу.

Крім цього, повністю змінилася світлотехніка. Вона може пропонуватися з галогеновими лампами або зі світлодіодами. На боках з’явилося трохи хрому, який окреслює скління. Далі все за коротким списком: нові легкосплавні колісні диски і трохи хрому на кормі седану.

З’явився і спортивний пакет оздоблення. У нього входить кілька елементів кузову, пофарбованих рояльним лаком, які можна побачити навколо решітки радіатора, наприклад, і 18-дюймові чорні колісні диски для седану. Спортивна обробка приєднується до лінійки на 2019 рік з рядом унікальних деталей стилю. До них відносяться акорди фортепіано з чорним акцентом на нижній передній панелі, чорні 18-дюймові колеса і для седану – додатковий задній спойлер на кришці багажнику.

Модифікація Sport відрізняється від стандарту ще й заднім бампером нової форми з єдиною вихлопною трубою, яка подібно фізкультурному Civic Si розташована на осі симетрії автомобіля. У салоні Sport – оновлений семидюймовий екран інформаційно-розважальної системи, якій повернули фізичний регулятор гучності.

Крім цього, японці пропонують тепер систему безпеки Honda Sensing в якості базового обладнання для всіх моделей Civic. Цей пакет включає в себе систему автоматичного екстреного гальмування, адаптивний круїз-контроль, системи попередження виїзду зі смуги руху і утримання автомобіля в смузі. Що стосується техніки, то тут Honda все залишила без змін. Тільки в комплектації Sport оновлений Civic отримав тепер дволітровий атмосферний бензиновий двигун, до якого на вибір пропонується шестиступінчаста механічна коробка передач або безступінчатий варіатор CVT.