Відтягувати більше нікуди: державі доведеться вирішити питання «євроблях» раз і назавжди

Україна може виконати свої зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом, врегулювавши ситуацію з нелегально ввезеними автомобілями з іноземною реєстрацією. Таким чином, державі вдасться отримати значні кошти у вигляді податків, не обтяжуючи українців додатковими платежами. Про це повідомили в корпорації «Богдан».

«Як відомо, Україна поки не вдається домовитися з МВФ про надання чергового траншу, який покликаний сприяти розвитку економіки. Одна з перешкод на шляху до отримання міжнародної допомоги – вимога кредитора скоротити дефіцит державного бюджету шляхом підвищення податків і тарифів на газ. Однак вирішити ситуацію можна, врегулювавши питання незаконного ввезення автомобілів європейської реєстрацією. Як тільки власники нелегальних авто на єврономерах почнуть платити податки, державі вдасться покрити дефіцит бюджету. Люди і підприємства, які справно поповнюють державну казну, не повинні страждати через окремих порушників закону, які відмовляються платити податки з куплених ними автомобілів», – зазначив прес-секретар корпорації «Богдан» Сергій Красуля.

Він зазначив, що бюджет буде втрачати 2 мільярди гривень щорічно, якщо Верховна Рада прийме закон про зниження вартості розмитнення авто з Європи.

«Саме ці кошти могли б піти на виконання умов МВФ, значення траншу якого для всієї економіки України очевидне», – зазначив Сергій Красуля.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua