Вітровики на авто

Всі приміщення потребують провітрюванні, не становлять винятку і салони автомобілів. Досить часто відкрите вікно стає причиною потрапляння всередину опадів, пилу та піску, знижуючи таким чином прагнення наповнити простір свіжими повітряними потоками. Але розумними людьми придумано нескладне пристосування, яке називається дефлектором. У народі воно відоме під більш простою назвою – ветровик.

зміст:

 1. види дефлекторов
 2. Правила монтажу: як наклеїти ветровик?
 3. особливості вибору
 4. необхідність використання 

види дефлекторов

Вітровики на авто поділяються на дві групи:

 1. Накладні. Виглядають вони акуратно і дуже естетично. Але існує і один недолік – установка може нанести шкоду Вашому підйомників стекол;
 2. Килимки, що наклеюються поверх рамок. Недоліків не мають, встановлюються просто.збігтися з геометричною формою вікна

Сьогодні на авторинку можна знайти велику кількість моделей дефлекторів. Але при виборі слід враховувати певні особливості. Акрилова стрічка, яка необхідна для приклеювання, не повинна мати розшарувань. Вітровик повинен повністю збігтися з геометричною формою вікна, щоб не виникли труднощі в установці.

виглядають акуратно

Правила монтажу: як наклеїти ветровик?

Як вже говорилося, ветровик розташовують у верхній зоні вікна. Кріплять його двома способами. У першому варіанті знадобляться шурупи і викрутка, у другому випадку установка виконується на клейову основу. Але тут необхідна акуратність, щоб під час роботи не завдати пошкоджень лакофарбового шару.

у верхній зоні вікна

Більш докладно розбираючи процеси установки, відзначимо, що вставні частини набагато зручніше, так як розмістити їх під ущільнювача елементом двері набагато легше, ніж накладати поверх інший вид дефлектора. Але якщо вибір зроблений в сторону накладного зразка, і прийнято рішення все зробити своїми руками, то в роботі рекомендується дотримуватися наступних порад:

правильно приклеїти

 • Проводиться примірка. Дефлектор прикладається до вікна, перевіряється оглядовість дзеркал; 
  поверхню чиститься ізнежирюється;
 • З частин ветровиков, які будуть стикатися з рамою, обережно віддаляється захисна плівка, елемент наклеюється;
 • Тепер можна зняти всю плівку, рухаючись з кінця і притискаючи ветровик в машині.естетичність елементів

Килимки для машин реалізуються комплектом, в котори входять елементи для чотирьох бічних вікон або тільки два – під переднє скло.

особливості вибору

Головна умова – дотримання геометрії. Якщо виріб своїми вигинами не збігається з формами кузова транспортного засобу, довго експлуатуватися воно не буде. Встановити його можливо, але ж пластик буде під постійною напругою, і незначні впливи механічного характеру можуть стати причиною пошкодження ветровики. Як правило, це трапляється з універсальними елементами або з тими, що вибиралися без попередньої примірки. 
Друга важлива умова – робочі форми поверхні ветровики. Адже порушення ухилом кутів дефлектора можуть стати причиною створення додаткового опору при русі транспортного засобу. Від цього прилягання можуть бути не дуже щільними, дефлектор стане відшаровуватися від кузовний частини і в підсумку поламається.

для іномарок
Роблячи вибір ветровики, необхідно врахувати деякі особливості:

 • збіг з геометрією кузова;
 • вид кріплення;
 • якість.

Всі показники важливі і сприяють тривалої експлуатації ветровиков.

на капот

необхідність використання

Наявність таких елементів дозволяє відкривати вікна для провітрювання салону, уникати підвищеної вологості і запотівання стекол при пересуванні під дощем. У разі, якщо виникло випадання атмосферних опадів, салон автомобіля гарантовано захищений від попадання в нього крапель і сніжинок. Відсутність дефлекторов може стати причиною виникнення розлучень на бокових вікнах, які будуть значно ускладнювати огляд. Естетичність елементів дасть можливість модифікувати зовнішній вигляд транспортного засобу.

обтікання повітря

 

Всі критерії важливі, в комплексі вони здатні створити тривалість і ефективність експлуатації ветровиков. Так що купувати подібні деталі рекомендується в перевірених сервісних автоцентру, там же замовляючи і установку, щоб заручитися гарантійними зобов’язаннями.