Власник старенького пікапа Сhevrolet C створив шокуючий автомобіль

Власник старенького пікапа Chevrolet C-серії вирішив зробити оригінальний транспортний засіб, максимально змістивши кабіну назад. Пікап Chevrolet C-серії, випущений півстоліття тому, перетворили в найнезвичніший в даному класі і найбезпечніший при лобовому зіткненні автомобіль.

Власник з маленького американського містечка Елірія (Штат Огайо) змістив кабіну автомобіля на кілька метрів назад, при цьому подовживши раму. В результаті кабіна розташовується в задньому звисі. Вантажної платформи тут немає. Двигун, відкритий усім вітрам, красується далеко попереду, за ним йде гола рама, а вже потім кабіна.

Така незвичайна компоновка не тільки додає машині неповторного вигляду, але ще й чудово захищає водія при лобовому зіткненні. При ударі кабіна зміститься в перед по рамі як по напрямних, зменшуючи тим самим енергію удару. Правда, є у такої компоновки і мінуси – обмежений огляд вперед і особлива вразливість при ударі ззаду.

Відзначимо, що найбезпечніший при лобовому зіткненні пікап побудований на базі моделі Chevrolet C-серії – 1967-1972 рр. випуску. В даному випадку по малюнку решітці радіатора можна визначити, що це машина ранніх років 1967 – 1968.

Стандартно пікап оснащувався або рядним 6-циліндровим двигуном, робочим об’ємом в 4,1 л і потужністю в 155 к.с. , або 4,6-літровим V8 в 175 к.с. Пізніше з’явилися “вісімки” робочим об’ємом 5,0 і навіть 6,5 л, що розвивають до 310 к.с.