Водії збунтувалися проти камер фіксації порушень

Все більше і більше американських штатів і міст відмовляються від камер контролю швидкості і автофіксації проїзду на червоне світло світлофора. У США наполегливо вважають, що такі камери потрібні насправді не для зниження кількості ДТП, а для поповнення бюджету.

Американці вже давно не довіряють камерам контролю швидкості і фіксації проїзду на червоне світло світлофора. Справа дійшла до того, у багатьох штатах автоматичну фіксацію порушень ПДР скасували. Так, наприклад, в 2015 році такі системи заборонили в штаті Нью-Джерсі, пише autonews.ua.

Камери контролю швидкості і фіксації проїзду на заборонний сигнал світлофора можуть бути незабаром заборонені в Арізоні. У всякому разі, такий законопроект зараз розглядається в Сенаті.

У свою чергу, в минулому місяці за заборону фіксації проїзду на червоне світло світлофора висловився губернатор штату Техас Грегг Ебботт. І це при тому, що Техасу такі пристрої приносять дохід в 16 млн доларів щорічно.

За даними вчених з Університету Арізони, за останні роки в Сполучених Штатах кількість камер фіксації порушень ПДР знизилося на 20%. Американці  опитуваннях і референдумах, як правило, голосують проти них.