Водія Tesla Model S заарештували за те, що він спав на швидкості 150 км/год

Власників електромобілів Tesla періодично ловили на тому, що вони спали за кермом при включеному автопілоті. Але на цей раз ЗМІ розповіли про воістину кричущий випадок: водій насолоджувався сном в той час, як його електромобіль мчав зі швидкістю 150 км/год. Поліція його затримала.

Як повідомила Королівська канадська кінна поліція, інцидент стався ще в липні, але інформація про нього була оприлюднена тільки зараз.

9 липня о 4 годині дня офіцер поліції виявив, що обидва передні сидіння Tesla Model S 2019 року, що знаходиться в русі, повністю відкинуті назад, а водій і пасажир мирно сплять. Після того як поліцейський включив сирену, електромобіль лише збільшив швидкість! Коли офіцер глянув на радар, він показував 150 км/год.

Правоохоронцям все ж вдалося зупинити рвто. За кермом виявився 20-річний канадець. На місці йому виписали штраф за перевищення швидкості і на 24 години заборонили сідати за кермо через перевтому. Однак згодом прокуратура пред’явила звинувачення в небезпечному водінні, а це вже стаття Кримінального кодексу. Судовий розгляд з цього приводу призначено на грудень.

«Хоча виробники нових транспортних засобів інтегрують засоби захисту, щоб водії не могли скористатися перевагами нових систем безпеки в транспортних засобах, ці системи є всього лише допоміжними, — сказав начальник Королівської канадської кінної поліції Гері Грем. – Це не безпілотні системи, тому водії як і раніше несуть відповідальність за управління».