Volkswagen AG почне тестування автономних автомобілів в Китаї

Німецький концерн заявив в середу, що почне випробування автономних транспортних засобів в китайському місті Хефей на сході Китаю.

Volkswagen, найбільший іноземний автовиробник в Піднебесній, з вересня почне випробування в Хефей електричних позашляховиків Audi E-Tron, йдеться в заяві компанії. Тестування буде відкрите з наступного року.

У травні Volkswagen заявив, що інвестує 1 мільярд євро в придбання 50% акцій державної материнської компанії китайської автомобільної групи JAC. Volkswagen також отримає повний контроль над своїм наявними спільним підприємством з виробництва електромобілів з JAC в Хефее, збільшивши свою частку до 75%. Volkswagen також має підприємства з державними компаніями China FAW Group Corp Ltd і SAIC Motor Corp Ltd.

Німецька автомобільна компанія продала 1,59 мільйона автомобілів в Китаї за перші шість місяців 2020 року, що на 17% менше, ніж за той же період минулого року. За весь 2019 рік Volkswagen продав у країні близько 4,23 мільйона автомобілів.

У червні Volkswagen інвестував 2,6 мільярда доларів в стартап з виробництва безпілотних автомобілів Argo AI з Піттсбурга, в якому Ford Motor Co також має частку.