Volkswagen Golf отримав новий двигун завдяки тюнінгу

Volkswagen Golf є однією з найпопулярніших моделей в світі з моменту свого виходу на ринок. Він доступний в безлічі модифікацій, включаючи «заряджені», а ще затребуваний у тюнінг-фахівців, правда, його дволітрова «турбочетвірка» EA888 має обмежений потенціал. Мабуть, тюнери SAR-Turbotechnik і MTR-Performance вирішили позбавити його від цього недоліку. Для цих цілей вони запозичили у рестайлінгового Audi RS3 2017 року п’ятициліндровий 400-сильний турбомотор EA855 evo об’ємом 2,5 літра.

Віддача двигуна у хот-хетча після поновлення становить 400 к.с. і 480 Нм крутного моменту, тоді як у стокового Golf R дволітрова «турбочетвірка» видає 300 к.с. і 380 Нм. Але заміною двигуна справа не обмежилися: мабуть, тюнери вирішили, що виконувати таку серйозну операцію заради 100 к.с. несерйозно.

«Прокачування» Golf R продовжилося: встановлені нові турбокомпресори TTE625 від TheTurboEngineers, модернізована система впуску холодного повітря і встановлена ​​нова спортивна випускна система. В результаті цих доробок віддача мотора зросла до 600 к.с., що дозволяє хетчбеку вистрілювати з нуля до першої «сотні» за 3 секунди, відмітку 200 км / год стрілка спідометра перетинає через 9,5 секунди. Дистанцію півмилі автомобіль долає за 18 секунд, встигаючи при цьому розігнатися до 252 км/год.