Volkswagen і FAW створюють спільне підприємство

Відділення Volkswagen Brand China і СП FAW-Volkswagen оголосили про створення нового спільного підприємства в місті Ченду. Компанія під назвою MOS Intelligent Connectivity Technology має намір розробляти і надавати сучасні мережеві сервіси для майбутніх моделей Фольксвагена і FAW-Volkswagen (вже в цьому році), в тому числі електрокарів на платформі MEB (з 2020-го).

Послуги будуть пропонуватися під брендом MOSI (Mobile Online Services Intelligent). Творці СП не конкретизували технології, які мають намір розвивати. Однак, з огляду на тенденції, можна передбачити такі напрями, як зв’язок автомобіля з розумним будинком.

Позначення MOSI народилося як англійська транскрипція китайських ієрогліфів, що позначають азбуку Морзе. Тим самим творці СП хотіли підкреслити цифровий характер підприємства. Точки і тире коду Морзе нагадують бінарний код сучасних комп’ютерів, тому є символом «приходу цифрової ери для бренду FAW-Volkswagen». Серед іншого MOSI займеться аналізом даних для пошуку нових напрямків, які розширюють сферу обслуговування. Додамо, що швидкісний зв’язок з Мережею і заснована на ньому ціла «екосистема» послуг бачиться автовиробникам важливою частиною мобільності майбутнього.