Volkswagen Jetta GLI отримав інший двигун

Прогнози про начинку моделі Volkswagen Jetta GLI цілком виправдалися. Якщо проста Jetta сьомого покоління задовольняється мотором 1.4 TSI (149 к.с., 250 Н • м), то в GLI встановлена ​​турбочетвірка 2.0 TSI (EA888), що видає 231 к.с. і 350 Н • м.

Це мотор від Гольфа GTI. Поєднується він з шестиступінчастою “механікою”, а в якості опції – з семиступінчастим “роботом” DSG. Привід – передній. Замість горизонтальних планок в решітці і повітрозабірника на GLI – великі стільники і червона смуга.

У стандартне оснащення входять світлодіодні фари прожекторного типу і діодні ходові вогні, 18-дюймові алюмінієві колісні диски ексклюзивного дизайну, червоні гальмівні супорти. Зауважимо, що сам Golf GTI в початковому вигляді вже не випускається, а тільки як 245-сильний GTI Performance і 290-сильний GTI TCR. Однак для Джетта GLI і така потужність є кроком вперед.

У седана GLI минулого покоління було 212 к.с. і 294 Н • м. А ось вибір між «механікою» і «роботом» був і там. У салоні Джетта GLI встановлені спортивний шкіряний мультируль і сидіння Comfort з червоною прострочкою незалежно від матеріалу (тканина за замовчуванням або перфорована шкіра за доплату). На тлі чорного інтер’єру виділяються червоні акценти. На моторі відмінності GLI від звичайної Джетта далеко не вичерпуються. Якщо на простих Джетта з мотором 1.4 TSI ззаду встановлена ​​балка, що скручується, то в Джетті GLI – незалежна багатоважілька.

Гальма у GLI – як на Гольфі GTI Performance і Гольфі R: спереду стоять вентильовані гальмівні диски діаметром 340 мм. І так само, як на GTI Performance, в Джетте GLI присутній блокування переднього диференціалу з електронним управлінням. Ззаду версія GLI виділяється з низки простих Джетт чорним дифузором з ребрами, парою круглих хромованих патрубків, тонким спойлером на кришці багажника.

Ліхтарі тут світлодіодні «в базі». Седан GLI буде ще продаватися в ювілейному виконанні 35th Anniversary (в честь 35-річчя появи Джетта GLI в США). На такій машині за замовчуванням встановлено адаптивне шасі DCC. На Джетте GLI без шильдика 35th Anniversary його теж можна отримати як опцію.