Volkswagen Jetta отримає новий TSI від Volkswagen Taos

З майбутнім оновленням седан повинен отримати новий 1,5-літровий турбомотор.

Як повідомлялося раніше, наступна велика новинка Volkswagen в сегменті SUV отримає назву Taos. Модель дебютує 13 жовтня і, на думку експертів, стане хітом ринку. Гарний, практичний і приємний в управлінні кросовер оснащений новим 1,5-літровим чотирициліндровим турбодвигуном, розробленим на основі нинішнього 1,4-літрового турбомотора Volkswagen Jetta з безліччю удосконалень, спрямованих на підвищення ефективності та потужності.

Стало відомо, що 1.5 TSI скоро стане доступним і для Volkswagen Jetta. Перевага в продуктивності нового 1.5 TSI над своїм попередником невелика – виграш становить всього 11 кінських сил, але новий агрегат повинен бути значно ефективнішим. EPA не опублікував показники Taos, але Volkswagen обіцяє вигоду не тільки в «витраті палива, підтвердженому циклом EPA», а й, що важливіше, в «реальній витраті палива споживачами».

Jetta, яка повинна бути повністю оновлена ​​в 2021 або у 2022 році, вже є відносно ефективною пропозицією в своєму сегменті. Однак німецький седан зможе стати ще більш привабливим продуктом, якщо витрата палива скоротиться ще на 10%.