Volkswagen опублікувала нові тизери пляжного баггі

Компанія Volkswagen оприлюднила нові тизери пляжного баггі на модульній електричній платформі MEB, який приготувала для Женевського автосалону (тепер це вже підтверджено офіційно). Якогось особливого імені концепт поки так і не має, фірма в релізі називає його просто «dune buggy» або «e-buggy».

Поки серійні перспективи даного концепту туманні, хоча конкурент сітроенівського E-Mehari Фольксвагену не завадив би. Взагалі, в родині електрокарів ID. передбачається як мінімум дев’ять моделей. «Баггі – це більше, ніж машина. Це вібрація і енергія на чотирьох колесах. Ці атрибути втілені в новому електричному баггі, який демонструє, як може виглядати сучасна, що не ретро-інтерпретація класики і, більш того, емоційний зв’язок, яку може створити електрична мобільність », – заявив головний дизайнер компанії Volkswagen Клаус Бішофф.

Нагадаємо про попередні MEB-концепти. Тут показані хетч ID., Паркетник ID. Crozz і вен ID. Buzz. Фірма робить акцент на гнучкості «візка» MEB. Мовляв, подивіться: вона придатна не тільки для великосерійних моделей, але і для нішевих машин, що випускаються малими тиражами. Подібно до того, як шасі легендарної моделі Beetle в 1960-х було основою для цілого ряду оригінальних автомобілів (і не тільки баггі), якіхизувалися нестандартними кузовами від сторонніх фірм, таких як Hebmüller і Rometsch. Цю заяву можна вважати не тільки натяком на розширення модельного ряду MEB-машин за рахунок екзотичних версій, але і запрошенням до кооперації.