Volkswagen опублікувала тизер нового кросовера

Компанія Volkswagen опублікувала нові тизери свого найменшого кросовера – T-Cross. Цього разу німецький виробник показав, яким буде інтер’єр моделі.

Новинка буде побудована на модульній платформі MQB, яка також використовувалася для створення хетчбека Polo. Модель виявиться приблизно на 38 сантиметрів коротшою за «Тігуан», а її колісна база виявиться на 27 міліметрів меншою.

Кросовер отримає зсувні сидіння другого ряду, які для збільшення місця в багажнику можна буде змістити вперед на 15 сантиметрів. Обсяг «вантажного» відсіку досягне 455 літрів (тисяча двісті вісімдесят один літр при складених кріслах).

У гамму двигунів «ТіКросса» увійдуть 95 і 115-сильний трьохциліндровий агрегати об’ємом один літр, 1,5-літровий мотор потужністю 150 сил, а також 1,6-літрова дизельна «четвірка», що видає 95 кінських сил і 250 Нм крутного моменту. В оснащення новинки увійде електронна приборка, бездротова зарядка для смартфонів, аудіосистема Beats і 18-дюймові колісні диски. Прем’єра кросовера відбудеться восени на автосалоні в Парижі.