Volkswagen опублікувала відео нового кросовера T-Cross

Новий кросовер Volkswagen T-Cross повинні офіційно представити вже 25 жовтня цього року на особливому заході в Амстердамі. А поки німецький автогігант продовжує підвищувати інтерес до новинки різними тизерами.

Так, напередодні був опублікований відеоролик, що демонструє дизайн інтер’єру T-Cross. Кросовер отримав оновлену цифрову приладову панель, яка сумістила в собі як показники датчиків, так і GPS-навігацію. Також на відео показали інноваційний мультимедійний комплекс, який теж може виконувати функції навігаційної системи. Крім цього, новинку обладнають професійною акустикою від Beatsaudio з декількома динаміками, комфортними сидіннями, обшитими екошкірою, і системою бездротової зарядки для смартфонів.

За попередньою інформацією, автомобіль побудований на популярній серед позашляховиків модульній платформі MQB A0. Обсяг багажника складе 455 літрів, а при складеному задньому ряді сидінь кількість вільного простору збільшиться до 1 281 літри. Під капотом швидше за все буде встановлений 1,6-літровий дизель або 1,5-літровий бензиновий мотор, потужність авто складе від 90 до 150 «коней». В якості трансмісії буде представлена ​​механічна або роботизована коробка передач.