Volkswagen подражнив клієнтів «паркетником» T-Cross

Молодший кросовер T-Cross німецького Volkswagen офіційно дебютує цієї осені – модель буде показана на Паризькому автосалоні. Поки ж виробник дражнить своїх клієнтів, по частинках розкриваючи подробиці про гарячу новинку.

На цей раз Volkswagen показав закамуфльований прототип компактного кросу, який надійде в продаж навесні 2019 року. Ніяких одкровень у вигляді новинки, зрозуміло, чекати не варто.

Модель створена на модульній платформі MQB-A0 і технічно майже повністю ідентична хетчбеку Polo. Головна відмінність полягає в роздутому кроссоверному кузові – автомобіль на 54 мм довший і на 97 мм вищий, однак колісна база і ширина моделей не відрізняється. Привід у «паркетника» буде виключно переднім.

У рух автомобіль буде приводитися одним з трьох бензинових двигунів – 1,0-літровим TSI у варіантах потужності 95 або 115 к.с. і 1,5-літровим TSI потужністю 150 к.с., – а також 1,6-літровим дизелем з віддачею 95 к.с. З трансмісій будуть доступні 6-ступінчаста “механіка” і семиступінчастий “робот”.

Випуск моделі налагодять на підприємстві в іспанській Памплоні. Там же виготовляється одноплатформений Polo. В Китаї і Південній Америці, а також в Європі, новий «паркетник» має непогані шанси на успіх. У модельній ієрархії Volkswagen він розташується трохи нижче T-Roc і буде змагатися з Nissan Juke.